Közélet
2025. december 21.

Jónak lenni jó

Áder János és Herczegh Anita a közmédia Jónak lenni jó! című adventi műsorfolyamának vendége volt. A Regőczi Alapítvány alapítója és kuratóriumi elnöke évről évre személyes felajánlással járul hozzá a jótékonysági gyűjtéshez, melynek idei kedvezményezettje egy kárpátaljai segítő szervezet, a KEGYES (Kárpátaljai „Elfelejtett” Gyermekek Segítése Jótékonysági Alapítvány) volt. A KEGYES azon dolgozik, hogy az ukrajnai háború következtében árvává, otthontalanná lett gyerekeket ne hagyja elkallódni, nélkülözni. A Jónak lenni jó! korábban a koronavírus-járványban egyik vagy mindkét szülőjüket elveszítő gyerekekért létrehozott Regőczi Alapítványnak is gyűjtött adventi támogatást.

Kép: MTI/Bodnár Boglárka