Áder János feleségével, Herczegh Anitával közösen részt vett a nemzeti gyásznapon a Szent István Bazilikában tartott hangversenyen, és gyertyagyújtással tisztelgett a forradalom áldozatainak emléke előtt.

Kép: MTI/Bodnár Boglárka
Áder János feleségével, Herczegh Anitával közösen részt vett a nemzeti gyásznapon a Szent István Bazilikában tartott hangversenyen, és gyertyagyújtással tisztelgett a forradalom áldozatainak emléke előtt.

Kép: MTI/Bodnár Boglárka